Konya Özel Oto Servisi

Mete Özel Oto Servis ve yedek parça..

01-12-2007 tarihinde hizmete başlamıştır.

Hizmetlerimiz

  • Mekanik---Onarım
  • Elektirik---Onarım
  • Elektronik---onarım(taşeron)
  • Kaporta---onarım
  • Boya---hizmetleri yapılamktadır.

 

Tüm yeni nesil araçlar, üst seviye teknolojiye sahip ekipmanlarla donatılmıştır. Yüksek teknolojili araçlarınızın bakımı da özel uzmanlık ve ekipman gerektirmektedir. Basit hataların, önemli problemlere yol açabileceğini bildiğimizden, METE oto servislerimizde her zaman kaliteye önem vermekteyiz. Amacımız, teknolojiyi sonuna kadar kullanıp, sıfır hata ile bakım ve onarım yapmaktır.

 

Aracınız bizim için değerlidir, Aracınızın ömrü yapılan tamir işleminin ve bakımın kalitesiyle artar.

 

Müşteri memnuniyetini her şeyin üstünde tutan Mete Servis araçlarınızın onarımını ve bakımını en kısa sürede ve kalite çerçevesinde titizlikle ile yapmaktadır. Uzman teknik ekibiz ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten onur duyarız.

 

Servis

 

"Her Zaman Güleryüzlü ve Kaliteli Hizmet Anlayışımızla Hizmetinizdeyiz" Özel Konya Özel Oto Servisi hizmet verdiği tüm alanlarda uluslar arası kalitede hizmet vermektedir.

 

Bunu deneyimli ekibimiz ve teknolojik altyapımız ile başarmaktayız. Yapılan tüm bakım ve onarım hizmetleinde orijinal yedek parça kullanmak vazgeçilmez kriterimizdir.

 

Tüm yeni nesil araçlar, üst seviye teknolojiye sahip ekipmanlarla donatılmıştır. Yüksek teknolojili araçlarınızın bakımı da özel uzmanlık ve ekipman gerektirmektedir. Basit hataların, önemli problemlere yol açabileceğini bildiğimizden, METE otomobil servisimizde her zaman kaliteye önem vermekteyiz. Amacımız, teknolojiyi sonuna kadar kullanıp, sıfır hata ile bakım ve onarım yapmaktır.

 

Aracınız bizim için değerlidir, Aracınızın ömrü yapılan tamir işleminin ve bakımın kalitesiyle artar.

 

Müşteri memnuniyetini her şeyin üstünde tutan Mete Oto Servisi araçlarınızın onarımını ve bakımını en kısa sürede ve kalite çerçevesinde titizlikle ile yapmaktadır. Uzman teknik ekibiz ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten onur duyarız.

METE SERVİS

KONYA OTO SERVİSİ

Fatih Mh.Karatay San.Oğuzeli Sk.No:29
Selçuklu / Konya
info@konyavolvoservisi.com